T: +48 500 030 202

Klimatyzacja

Sprawdź naszą ofertę na Oświęcim.

Oferujemy montaż i serwis klimatyzacji

Odpowiednia temperatura i uregulowany poziom wilgoci przez klimatyzację zapewniają zdrowe i świeże powietrze poprawiające samopoczucie. Klimatyzację docenią zarówno mieszkańcy dużych miast, jak i pracownicy biurowi czy pracujący w usługach.

Aby wybrać odpowiedni typ klimatyzacji należy mieć na uwadze jej zastosowanie. Dlatego możemy wyróżnić klimatyzacje ścienne, ścienno-przysufitowe, przypodłogowe, przysufitowe, kasetonowe, kanałowe, okienne.

Na terenie Oświęcimia oferujemy następujące usługi:

  • Montaż klimatyzatorów okiennych (jednoczęściowe jednostki chłodzące lub chłodząco-grzejące)
  • Montaż klimatyzatorów typu Split (dwie jednostki – wewnętrzna i zewnętrzna – pozwalające zarówno na chłodzenie, jak i na ogrzewanie pomieszczenia)
  • Montaż klimatyzatorów typu Multi Split (jedna jednostka na zewnątrz obsługuje kilka jednostek wewnątrz pomieszczenia)
  • Montaż central klimatyzacyjnych (centrale monoblokowe lub sekcyjne)
  • Sprzedaż klimatyzatorów przenośnych (urządzenia do zamontowania w dowolnym miejscu służące do schładzania pomieszczenia, ale także do odprowadzenia z niego wilgoci).

Wyżej wymienione usługi realizujemy także na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego.

Kontakt

Jeśli życzą sobie Pańswo otrzymać ofertę to zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Opinie Zobacz wybrane opinie na nasz temat naszych Klientów.

Oświęcim

Oświęcim jest czwartym (pod względem liczby mieszkańców) miastem województwa małopolskiego. Jednak jeszcze do 1998 roku należało do województwa bielskiego. Jest to miasto z ponad 800-letnią tradycją i jest jednym z najstarszych grodów kasztelańskich w kraju. Położony jest pomiędzy Wyżyną Śląską a Pogórzem Karpackim, przez miejscowość przepływa rzeka Soła. Warto podkreślić, że jest znakomicie skomunikowane z okolicznymi regionami. Gmina sąsiaduje z Chełmkiem i Libiążem. W Oświęcimiu warto zwiedzić zamek wraz z wieżą oraz Miejsce Pamięci Auschwitz-Birkenau. W mieście najbardziej rozwijającą się branżą jest przemysł chemiczny, który funkcjonuje w ramach miasta od XX wieku.